mr-taki

pożyczka szybka

pożyczka szybka

Każdego dnia jesteśmy tak zabiegani w pracy i domu, że coraz ciężej odnaleźć nam czas na jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego bardzo doceniamy sobie takie oferty, które wymagają od nas minimum zaangażowania. Im mniej skomplikowanych procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej zgodzimy się skorzystać z nowej propozycji, www.tanieszybkiekredyty.com pożyczka szybka

Następnym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest kredyt na sms. Jest to pożyczka dostępna dla każdego, kto ukończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest przeważnie 70 lat. Innym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak niekorzystnej historii kredytowej. Podanie o taką pożyczkę składa się w prawdziwie błyskawicznym tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany telefon. W treści sms zamieszamy imię i nazwisko, adres zameldowania i kwotę pożyczki. Przeważnie w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami konsultant i udzieli wszelkich potrzebnych informacji dotyczących kredytu.
Łatwość i wygoda w uzyskaniu kredytu są związane z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych.

Jeśli pozytywnie je przejdziemy, gotówkę możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Na czym owe procedury polegają? Może to być identyfikacja poprzez konto bankowe. Robimy przelew ze swojego rachunku na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy informacje zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela konta. W tym momencie możemy liczyć na szybkie przelanie kredytu na konto. Innym sposobem może być wysłanie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z rachunku bankowego. Jeśli potwierdzenie tożsamości we wniosku jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam przyznana nawet w przeciągu godziny od złożenia wniosku. Proces weryfikacji przechodzi się tylko raz, jeśli więc następnym razem będziemy chcieli pożyczyć gotówkę w tej samej instytucji, wystarczy tylko złożyć nowy wniosek.

Pożyczka przez sms może być udostępniona nawet przed zawarciem umowy. Pieniądze dostaniemy wyłącznie na podstawie procedury potwierdzenia tożsamości, a stosowne dokumenty do podpisania przyjdą do nas po fakcie. W przypadku nieznanych instytucji specjalizujących się w takich pożyczkach musimy zachować dużą ostrożność, czy przypadkiem taka usługa nie jest zwykłą próbą oszustwa. Największym minusem pożyczki pozabankowej jest dość wysokie oprocentowanie. Może ono wynosić nawet czterokrotność stopy procentowej kredytu lombardowego NBP.

Website URL: http://mozilla.com